Twoim celem jest cięcie. Naszym celem jest pomóc Ci zrobić to w dobrym stylu
i z wdziękiem. Dlatego każdy produkt  Slice™ to świętowanie nowoczesnego wzornictwa połączonego z niezwykłą funkcją bezpieczeństwa.


Współpracujemy z jednymi z najbardziej innowacyjnymi projektantami na świecie. Interesują się oni przedmiotami codziennego użytku takimi jak: nożyczki, noże bezpieczne, młynki, pęsety.  Wprowadzają w nich udogodnienia w użytkowaniu
i nadają nowoczesny kształt. W jaki sposób nóż bezpieczny bądź nożyczki mogą być jeszcze lepsze? Co możemy zrobić, aby kolejny nóż do opakowań był łatwiejszy w użyciu? Jak możemy przemienić pęsetę w dzieło sztuki, w najlepszą pęsetę w historii?


Efektem naszych działań jest kolekcja nagradzanych, innowacyjnych produktów do użytku w domu, w biurze, w szkole i przemyśle, które pomogą ciąć w wielkim stylu i inspirować Cię do tworzenia własnych dzieł sztuki.


Slice™ został założony w 2008 r. przez TJ Scimone jako sposób na finansowanie długoletniej opieki nad synem Alexem, chorującego na autyzm. Minimum 1% ze sprzedaży produktów Slice przekazywany jest na fundusz pomocy badań nad autyzmem. Kupując nasze produkty, pomagasz znaleźć lekarstwo dla milionów dzieci i ich rodzin, które żyją z autyzmem każdego dnia.

 

O nas

© 2013 Jusky PL